بخشنامه شرایط جدید دریافت گواهی کسر از حقوق

۳۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۶ کد : ۱۲۰۷۷ اطلاعیه و بخشنامه واحدهای تابعه
تعداد بازدید:۲۷۲

با سلام و احترام،

به استحضار می‌رساند به منظور حمایت از همکاران محترم دانشگاه جهت دریافت تسهیلات بانکی و با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا، مقرر گردید تا کلیه رؤسای حسابداری از مورخ ۲۴/‏۰۴/‏۹۹‬ نسبت به صدور گواهی کسر از حقوق برای وام گیرنده و ضامنین (با امضای رئیس حسابداری) اقدام نمایند.

با توجه به اعلام شرایط دریافت تسهیلات توسط بانک رعایت موارد ذیل ضروری می‌باشد:

۱. سقف تعداد صدور گواهی کسر از حقوق برای کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی (رسمی و پیمانی) ۵ فقره و کارکنان قراردادی و خدماتی ۳ فقره می‌باشد.

۲. چنانچه فرد برای دریافت تسهیلات بانکی نیاز به دریافت گواهی کسر از حقوق به نام خود داشته باشد این گواهی بمنزله ضمانت و جزو سقف گواهی‌ها بند یک خواهد بود و در صورت عدم بازپرداخت به موقع، اقساط معوق ابتدا از خود شخص کسر می‌گردد.

۳. در صورتیکه بازپرداخت اقساط توسط وام گیرنده در موعد مقرر انجام نشود، با توجه به اعلام بانک شخص وام گیرنده و ضامنین مجاز به دریافت تسهیلات یا قبول ضمانت در شبکه بانکی کشور نخواهند بود و همچنین نام فرد در سامانه حقوق و دستمزد جهت دریافت گواهی بصورت اتوماتیک مسدود می‌گردد.

۴. ترتیبی اتخاذ نمائید به منظور درخواست گواهی حقوق حتماً از فرمهای پیوست استفاده نموده و جهت دریافت تاییدیه بانک شماره فاکس همان واحد اعلام گردد.

لازم به ذکر است با توجه به موضوع یاد شده اداره کل مالی دانشگاه به محض اعلام بانک مبنی بر کسر اقساط از ضامنین هیچ گونه تعهدی در قبال عدم کسر آن نخواهد داشت.


( ۳ )